Promocje

Producenci

Informacja

Nowe produkty

Włóczki Merino

Włóczki Merino to wysokiej jakości, niesamowicie delikatny rodzaj wełny z owiec merynosowych. Wyjątkową zaletą włóczek z wełny merino jest wyjątkowa miękkość, delikatność, sprężystość i właściwości termoregulacyjne. Włóczki z wełny merynosowej w ogóle nie gryzą i nadają się dla małych dzieci, niemowląt i osób o bardzo wrażliwej lub alergicznej s...

Włóczki Merino to wysokiej jakości, niesamowicie delikatny rodzaj wełny z owiec merynosowych. Wyjątkową zaletą włóczek z wełny merino jest wyjątkowa miękkość, delikatność, sprężystość i właściwości termoregulacyjne. Włóczki z wełny merynosowej w ogóle nie gryzą i nadają się dla małych dzieci, niemowląt i osób o bardzo wrażliwej lub alergicznej skórze.

Więcej

Włóczki Merino W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • DROPS Big Merino

  Drops Big Merino to wysokiej jakości włóczka o składzie 100 % wełny z owiec merynosowych. W 50 gramowym motku jest 75 metrów a więc jest dość grubą włóczką. Big Merino jest całkowicie niegryząca i idealnie nadaje się na zimowe robótki dla małych dzieci, niemowląt i osób o bardzo wrażliwej alergicznej skórze.

 • DROPS Baby Merino

  Drops Baby Merino to włóczka wyjątkowej miękkości przeznaczona głównie na robótki dziecięce, niemowlęce i dla osób o bardzo wrażliwej skórze. Skład włóczki Baby Merino to 100 % wełna merino( merynosowa, z merynosów). W 50 gramowym motku jest 175 metrów. Baby Merino jest wyjątkowo delikatna, miła w dotyku i miękka, bardzo ciepła i kompletnie niegryząca.

 • Gazzal Baby Wool XL

  Gazzal Baby Wool XL to miła w dotyku włóczka dziecięca o szlachetnym składzie: 40% wełna merynosowa, 20% sztuczny kaszmir i 40% akryl. W 50 gramowym motku jest 100 metrów. Włóczka idealnie nadaje się na wszelkiego rodzaju robótki dziecięce takie jak czapki, szaliki, kominy, rękawiczki, sweterki i kocyki. Baby Wool XL jest miła w dotyku, delikatna i niegryząca. 

 • Gazzal Baby Wool

  Gazzal Baby Wool to bardzo delikatna, typowo dziecięca włóczka na jesienne i zimowe robótki. W 50 gramowym motku jest 200 metrów. Skład: 40% wełna merynosowa, 20% sztuczny kaszmir i 40% akryl. Baby Wool jest całkowicie niegryząca i świetnie się nadaje na ciepłe ubranka dziecięce, sweterki, bluzeczki, czapeczki itd. Polecam też osobom o wrażliwej, alergicznej skórze. 

 • YarnArt Merino Bulky

  YarnArt Merino Bulky to wysokiej jakości włóczka z dodatkiem wełny merynosowej. W 100 gramowym motku jest 100 metrów. Skład: 30% wełna merino i 70% akryl. Merino Bulky jest całkowicie niegryząca, miła w dotyku i dość gruba. Włóczka ta jest idealna na czapki, kominy, szaliki i inne ciepłe robótki na zimę.

 • Flowers Merino Yarn Art

  Piękna cieniowana Flowers Merino to świetna włóczka na jesienne i zimowe robótki. W 225 gramowym motku jest 590 metrów.

  Skład: 25% wełna Merino i 75% akryl

  Flowers Merino to zimowa wersja znanej i lubianej włóczki Yarn Art Flowers. 

 • ROCK 'N' ROLL Gazzal

  Przepiękna włóczka z dodatkiem subtelnej metalizującej nitki. Gazzal Rock 'na Roll to włóczka zupełnie niegryząca, miła w dotyku,  8dealna na jesienne i zimowe projekty. W 50 gramowym motku jest 115 metrów. Skład: 9%wełna Merino,  70 % poliamid i 21% akryl. Włóczka ta świetnie się nadaje na czapki, kominy , szaliki,  swetry,  kardigany, poncza.  Polecam ją również na robótki dla dzieci. 

 • UNICORN Gazzal

  Gazzal Unicorn to ręcznie barwiona włóczka o składzie 100 % wełna Merino. W 100 gramowym motku zwiniętym w precel jest 197 metrów. Włóczka Unicorn ma bardzo soczyste szybko zmieniające się kolory często nakrapiane "ciapkami" innych kontrastujących odcieni. Ze względu na delikatny skręt i szlachetny skład jest całkowicie niegryząca. 

 • Papatya Angora

  Papatya Angora to jednokolorowa  puszysta włóczka z niegryzącą wełną Merino. W 100 gramowym motku jest 550 metrów. Skład: 20% wełna Merino i 80% akryl. Włóczka ta charakteryzuje się dłuższym puszystym włoskiem. Jest delikatna i miła w dotyku. Świetna na chusty, szale,  piórkowe sweterki, kardigany i inne jesienno zimowe projekty.

 • Phil Polaire PHILDAR

  Phil Polaire to wysokiej jakości luksusowa włóczka producenta Phildar. W 50 gramowym motku jest 75 metrów. Skład: 70% wełna Merynosowa i 30% wełna Alpaki(Baby Alpaca). Włóczka ta jest niesamowicie miękka i miła w dotyku. Moim zdaniem jest całkowicie niegryząca. Idealnie się nadaje na czapki, kominy, szaliki, sweterki i kardigany. 

 • DROPS Cotton Merino

  Drops Cotton Merino to świetne połączenie wełny merynosowej i bawełny. W 50 gramowym motku jest 110 metrów. Skład: 50% wełna Merino i 50% bawełna. Włóczka ta polecana jest do dziergania projektów całorocznych zarówno na zimę jak i lato ponieważ welna merynosowa ma właściwości termoregulacyjne. Można z niej zrobić bluzeczki, sweterki,  dziecięce kocyki itd.

 • Drops Soft Tweed

  Soft Tweed znanej i lubianej marki Drops to świetna włóczka o naturalnym składzie. W 50 gramowym motku jest 130 metrów. Skład: 50% wełna merino, 25% wełna alpaki i 25% wiskoza. Soft Tweed to piękna melanżowa włóczka z licznymi "przetarciami" i przebarwieniami. Doskonale się nadaje na swetry, kardigany, poncza i inne jesienne i zimowe projekty.

 • Drops Daisy

  Daisy znanej i lubianej marki Drops to 100% naturalna włóczka z wełny merynosowej. W 50 gramowym motku jest 110 metrów miękkiej i przyjemnej w dotyku wełny nie "superwash" co oznacza, że nie jest przetworzona chemicznie. Dzięki temu dzianina lepiej zachowuje swój kształt. Świetnie się nadaje na czapki, kominy, szaliki, swetry oraz dziecięce projekty.