Promocje

Producenci

Informacja

Nowe produkty

Włóczki bawełniane

Włóczka bawełniana wykorzystywana jest przede wszystkim do robótek wiosenno- letnich. Z włóczki bawełnianej można wykonać na przykład: ażurowe bluzeczki, zwiewne poncza na lato, oryginalne torebki, dziecięce ubranka itp. Włóczka bawełniana jest wysoko ceniona ponieważ jest materiałem pochodzenia naturalnego. Bawełna świetnie pochłania wilgoć i j...

Włóczka bawełniana wykorzystywana jest przede wszystkim do robótek wiosenno- letnich. Z włóczki bawełnianej można wykonać na przykład: ażurowe bluzeczki, zwiewne poncza na lato, oryginalne torebki, dziecięce ubranka itp. Włóczka bawełniana jest wysoko ceniona ponieważ jest materiałem pochodzenia naturalnego. Bawełna świetnie pochłania wilgoć i jest delikatna w dotyku.

Więcej

Włóczki bawełniane W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • YarnArt Ideal

  Nowość  w ofercie YarnArt - Ideal 100% bawełny

 • Nako Estiva

  Delikatne w dotyku, pięknie barwione włóczki Nako Estiva

 • Cotton Spaghetti

  Zapoznaj się z moją ofertą grubych włóczek spaghetti...

 • Gazzal Baby Cotton

  Kolejna włóczka bawełniano-akrylowa w moim sklepie

 • Sznurek bawełniany

  Sznurek bawełniany to długo oczekiwana nowość w moim sklepie, cieszę się że sznurek bawełniany 5mm oddaję już w Wasze ręce.

 • Alize Bella

  Włóczka Alize Bella

 • Alize Bella Batik Design

  Włóczka Alize Bella Batik Design to wysokiej jakości 100 % bawełna o pięknych barwieniach. W 50 gramowym motku jest 180 metrów. Jest to włóczka idealna na letnie robótki.

 • Alize Cotton Baby Soft

  Włóczka Cotton Baby Soft tureckiego producenta Alize to wysokiej jakości włóczka o składzie 50 % bawełna, 50 % akryl. W 100 gramowym motku jest 270 metrów. Idealna do szydełkowania i dziergania wiosenno letnich robótek oraz robótek dla dzieci. 

 • Alize Cotton Gold Batik

  Włóczka Alize Cotton Gold Batik Design to wysokiej jakości włóczka o składzie 55 % bawełna i 45 % akryl. W 100 gramowym motku jest 330 metrów. Cotton Gold Batik jest miłą w dotyku, bardzo wydajną włóczką o ciekawych barwieniach. Jest to włóczka na wiosenne, letnie i dziecięce robótki. 

 • Alize Cotton Gold

  Włóczka Alize Cotton Gold to znana i lubiana włóczka o składzie: 55 % bawełna i 45% akryl. W 100 gramowym motku jest 330 metrów. Cotton Gold polecam do szydełkowania wiosennych i letnich projektów, maskotek amigurumi oraz dziecięcych robótek.  

 • YarnArt Cotton Soft

  Włóczka YarnArt Cotton Soft to bardzo wydajna, miła w dotyku włóczka na projekty wiosenne i letnie. W 100 gramowym motku jest 600 metrów cienkiej i delikatnej niteczki. Skład Cotton Soft to 55 % bawełna i 45 % akryl. Świetnie się nadaje na wiosenne chusty, poncza, letnie bluzeczki, sukienki i robótki dziecięce. 

 • YarnArt Jeans Crazy

  Włóczka YarnArt Jeans Crazy to kolorowy odpowiednik znanej i lubianej włóczki YarnArt Jeans. Włóczka Jeans Crazy jest bardzo miła w dotyku, idealna na wiosenne poncza, dziecięce ubranka oraz maskotki. W 50 gramowym motku jest 160 metrów, skład to 55% bawełna i 45 % akryl. 

 • YarnArt Ideal Crazy

  Włóczka YarnArt Ideal Crazy to naturalna, bawełniana, pięknie barwiona włóczka na lato. W 50 gramowym motku jest 170 metrów 100 % miłej w dotyku bawełny. Ideal Crazy to świetna włóczka do szydełkowania letnich projektów. 

 • YarnArt Jeans Plus

  Włóczka YarnArt Jeans Plus jest grubszym odpowiednikiem włóczki YarnArt Jeans. W 100 gramowym motku jest 160 metrów. Skład Jeans Plus to 55 % bawełna i 45 % akryl. Ze względu na dużą ilość bawełny w składzie i miłą w dotyku strukturę polecam ją do projektów dla dzieci i osób o wrażliwej skórze. Jeans Plus to świetna włóczka na kocyki i maskotki.

 • YarnArt Flowers

  Włóczka YarnArt Flowers to wysokiej jakości, wielokolorowa włóczka typu "Ombre". Flowers jest miła w dotyku, niegryząca i bardzo wydajna. W 250 gramowym motku jest aż 1000 metrów włóczki, której kolory równomiernie przechodzą bardzo długimi pasmami. Skład to 55 % bawełny i 45 % akrylu. 

 • Gazzal Baby Cotton XL

  Włóczka Gazzal Baby Cotton XL to wysokiej jakości mieszanka bawełny z akrylem. W 50 gramowym motku jest 105 metrów. Baby Cotton XL to grubszy odpowiednik znanej i lubianej włóczki Gazzal Baby Cotton. Jest to bardzo delikatna włóczka, niegryząca dlatego szczególnie polecam ją dla osób o bardzo wrażliwej skórze oraz do robótek dziecięcych. 

 • Himalaya Denim

  Himalaya Denim to 100 % bawełniana włóczka o wyjątkowym barwieniu przypominającym przetarte Jeansy. W 50 gramowym motku jest 140 metrów. Włóczka idealnie nadaje nadaje się na letnie robótki takie jak topy, bluzki, tuniki, poncza i torebki. 

 • Himalaya Home Cotton

  Himalaya Home Cotton to włóczka o składzie 85 % bawełna i 15% poliester. W 100 gramowym motku jest 160 metrów a więc jest to dosyć gruba włóczka bawełniana. Home Cotton skrętem nieco przypomina sznurek dlatego polecam ją do wszelkiego rodzaju ozdób na szydełku typu torebki, biżuteria na szydełku oraz ozdoby do mieszkania np dywaniki, koszyczki, podkładki pod kubki itd.

 • Alize Cotton Gold Tweed

  Alize Cotton Gold Tweed to wysokiej jakości włóczka ozdobiona różnokolorowymi delikatnymi niteczkami. W 100 gramowym motku jest 330 metrów. Skład: 57% bawełna, 40 % akryl i 3% poliester. Włóczka jest bardzo przyjemna, niegryząca i świetnie się nadaje na poncza, bluzeczki czy robótki dziecięce. 

 • Alize Cotton Gold Plus...

  Alize Cotton Gold Plus Multicolor to wielokolorowa wysokiej jakości niegryząca włóczka. W 100 gramowym motku jest 200 metrów. Skład: 55% bawełna i 45% akryl. Multicolor posiada częste i nagłe zmiany barwień w nitce dlatego w gotowej robótce widać różnokolorowy melanż kolorów.