Promocje

Producenci

Informacja

Nowe produkty

Włóczki bawełniane

Włóczka bawełniana wykorzystywana jest przede wszystkim do robótek wiosenno-letnich. Z włóczki bawełnianej można wykonać na przykład: ażurowe bluzeczki, zwiewne poncza na lato, oryginalne torebki, dziecięce ubranka itp. Włóczka bawełniana jest wysoko ceniona ponieważ jest materiałem pochodzenia naturalnego. Bawełna świetnie pochłania wilgoć i je...

Włóczka bawełniana wykorzystywana jest przede wszystkim do robótek wiosenno-letnich. Z włóczki bawełnianej można wykonać na przykład: ażurowe bluzeczki, zwiewne poncza na lato, oryginalne torebki, dziecięce ubranka itp. Włóczka bawełniana jest wysoko ceniona ponieważ jest materiałem pochodzenia naturalnego. Bawełna świetnie pochłania wilgoć i jest delikatna w dotyku.

Więcej

Włóczki bawełniane W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • YarnArt Ideal

  Nowość  w ofercie YarnArt - Ideal 100% bawełny

 • Nako Estiva

  Delikatne w dotyku, pięknie barwione włóczki Nako Estiva

 • Cotton Spaghetti

  Zapoznaj się z moją ofertą grubych włóczek spaghetti...

 • Gazzal Baby Cotton

  Kolejna włóczka bawełniano-akrylowa w moim sklepie

 • Alize Bella

  Włóczka Alize Bella

 • Alize Bella Batik Design

  Włóczka Alize Bella Batik Design to wysokiej jakości 100 % bawełna o pięknych barwieniach. W 50 gramowym motku jest 180 metrów. Jest to włóczka idealna na letnie robótki.

 • Alize Cotton Baby Soft

  Włóczka Cotton Baby Soft tureckiego producenta Alize to wysokiej jakości włóczka o składzie 50 % bawełna, 50 % akryl. W 100 gramowym motku jest 270 metrów. Idealna do szydełkowania i dziergania wiosenno letnich robótek oraz robótek dla dzieci. 

 • Alize Cotton Gold Batik

  Włóczka Alize Cotton Gold Batik Design to wysokiej jakości włóczka o składzie 55 % bawełna i 45 % akryl. W 100 gramowym motku jest 330 metrów. Cotton Gold Batik jest miłą w dotyku, bardzo wydajną włóczką o ciekawych barwieniach. Jest to włóczka na wiosenne, letnie i dziecięce robótki. 

 • Alize Cotton Gold

  Włóczka Alize Cotton Gold to znana i lubiana włóczka o składzie: 55 % bawełna i 45% akryl. W 100 gramowym motku jest 330 metrów. Cotton Gold polecam do szydełkowania wiosennych i letnich projektów, maskotek amigurumi oraz dziecięcych robótek.  

 • YarnArt Cotton Soft

  Włóczka YarnArt Cotton Soft to bardzo wydajna, miła w dotyku włóczka na projekty wiosenne i letnie. W 100 gramowym motku jest 600 metrów cienkiej i delikatnej niteczki. Skład Cotton Soft to 55 % bawełna i 45 % akryl. Świetnie się nadaje na wiosenne chusty, poncza, letnie bluzeczki, sukienki i robótki dziecięce. 

 • YarnArt Jeans Crazy

  Włóczka YarnArt Jeans Crazy to kolorowy odpowiednik znanej i lubianej włóczki YarnArt Jeans. Włóczka Jeans Crazy jest bardzo miła w dotyku, idealna na wiosenne poncza, dziecięce ubranka oraz maskotki. W 50 gramowym motku jest 160 metrów, skład to 55% bawełna i 45 % akryl. 

 • YarnArt Ideal Crazy

  Włóczka YarnArt Ideal Crazy to naturalna, bawełniana, pięknie barwiona włóczka na lato. W 50 gramowym motku jest 170 metrów 100 % miłej w dotyku bawełny. Ideal Crazy to świetna włóczka do szydełkowania letnich projektów. 

 • YarnArt Jeans Plus

  Włóczka YarnArt Jeans Plus jest grubszym odpowiednikiem włóczki YarnArt Jeans. W 100 gramowym motku jest 160 metrów. Skład Jeans Plus to 55 % bawełna i 45 % akryl. Ze względu na dużą ilość bawełny w składzie i miłą w dotyku strukturę polecam ją do projektów dla dzieci i osób o wrażliwej skórze. Jeans Plus to świetna włóczka na kocyki i maskotki.

 • YarnArt Flowers

  Włóczka YarnArt Flowers to wysokiej jakości, wielokolorowa włóczka typu "Ombre". Flowers jest miła w dotyku, niegryząca i bardzo wydajna. W 250 gramowym motku jest aż 1000 metrów włóczki, której kolory równomiernie przechodzą bardzo długimi pasmami. Skład to 55 % bawełny i 45 % akrylu. 

 • Gazzal Baby Cotton XL

  Włóczka Gazzal Baby Cotton XL to wysokiej jakości mieszanka bawełny z akrylem. W 50 gramowym motku jest 105 metrów. Baby Cotton XL to grubszy odpowiednik znanej i lubianej włóczki Gazzal Baby Cotton. Jest to bardzo delikatna włóczka, niegryząca dlatego szczególnie polecam ją dla osób o bardzo wrażliwej skórze oraz do robótek dziecięcych. 

 • Himalaya Denim

  Himalaya Denim to 100 % bawełniana włóczka o wyjątkowym barwieniu przypominającym przetarte Jeansy. W 50 gramowym motku jest 140 metrów. Włóczka idealnie nadaje nadaje się na letnie robótki takie jak topy, bluzki, tuniki, poncza i torebki. 

 • Himalaya Home Cotton

  Himalaya Home Cotton to włóczka o składzie 85 % bawełna i 15% poliester. W 100 gramowym motku jest 160 metrów a więc jest to dosyć gruba włóczka bawełniana. Home Cotton skrętem nieco przypomina sznurek dlatego polecam ją do wszelkiego rodzaju ozdób na szydełku typu torebki, biżuteria na szydełku oraz ozdoby do mieszkania np dywaniki, koszyczki, podkładki pod kubki itd.

 • Alize Cotton Gold Tweed

  Alize Cotton Gold Tweed to wysokiej jakości włóczka ozdobiona różnokolorowymi delikatnymi niteczkami. W 100 gramowym motku jest 330 metrów. Skład: 57% bawełna, 40 % akryl i 3% poliester. Włóczka jest bardzo przyjemna, niegryząca i świetnie się nadaje na poncza, bluzeczki czy robótki dziecięce. 

 • Alize Cotton Gold Plus...

  Alize Cotton Gold Plus Multicolor to wielokolorowa wysokiej jakości niegryząca włóczka. W 100 gramowym motku jest 200 metrów. Skład: 55% bawełna i 45% akryl. Multicolor posiada częste i nagłe zmiany barwień w nitce dlatego w gotowej robótce widać różnokolorowy melanż kolorów. 

 • Altin Basak Miya

  Altin Basak Miya to wysokiej jakości merceryzowana bawełna na letnie robótki. W 50 gramowym motku jest 125 metrów. Miya charakteryzuje się pięknym skrętem i błyszczącą nitką. Dzięki temu, że jest to bawełna merceryzowana jest mniej podatna na mechacenie i rozdwajanie podczas dziergania. Włóczka Miya świetnie się nadaje również na serwety, obrusy i inne ozdoby mieszkania.

 • Altin Basak Myra

  Altin Basak Myra to wysokiej jakości bawełna merceryzowana o pięknym połysku. W 50 gramowym motku jest 169 metrów. Myra jest przyjemna w dotyku, dość cienka i świetnie się nadaje na delikatne szydełkowe serwetki, bieżniki, obrusy oraz ubrania na lato. Włóczka Myra wyglądem przypomina kordonek.

 • Madame Cotton

  Madame Cotton tureckiej firmy Madame Tricote Paris to bardzo przyjemna w dotyku włóczka na wiosenne i letnie projekty. W 100 gramowym motku jest 280 metrów. Jest wyjątkowo miękka, miła w dotyku i całkowicie niegryząca, dzięki czemu świetnie się nadaje na projekty dziecięce takie jak czapeczki, sukieneczki, sweterki i kocyki.

 • DROPS Cotton Light

  Drops Cotton Light to bardzo ciekawa włóczka na wiosenne i letnie projekty. W 50 gramowym motku jest 105 metrów. Cotton Light to mieszanka 50% bawełny i 50% poliestru. Włóczka ta swoim skrętem przypomina sznurek co daje bardzo oryginalny efekt. Świetnie się nadaje na wiosenne sweterki czy piękne szydełkowe torebki.

 • DROPS Safran

  Drops Safran to bardzo miła w dotyku włóczka bawełniana. W 50 gramowym motku jest 160 metrów. Safran jak na włóczkę o składzie 100 % bawełny nie jest sznurkowata ale miękka i przyjemna w dotyku. Doskonale się nadaje na wszelkiego rodzaju ubrania na lato. 

 • Catania Schachenmayr

  Włóczka Catania to wysokiej jakości niemiecka bawełna merceryzowana. W 50 gramowym motku jest 125 metrów. Catania jest pięknie skręcona i błyszcząca. Świetnie się nadaje do robótek na lato takie jak bluzeczki, stroje kąpielowe, tuniki plażowe, szydełkowe torebki, sukienki itd. Catania ze względu na wysoką jakość nadaje się na robótki dla dzieci. 

 • Madame Tricote Camilla

  Madame Tricote Camilla to wysokiej jakości bawełna merceryzowana. W 50 gramowym motku jest 125 metrów. Camilla charakteryzuje się pięknym, zwartym skrętem, błyszczącą nicią i pięknymi kolorami. Włóczka Camilla świetnie się nadaje do dziergania letnich bluzeczek, sukienek, poncz oraz robótek dziecięcych. 

 • DROPS Paris

  Drops Paris to wysokiej jakości gruba bawełna charakteryzująca się specyficznym skrętem przypominającym sznurek. W 50 gramowym motku jest 75 metrów. Włóczka Paris składa się z wielu luźno skręconych ze sobą nitek co daje bardzo ciekawy efekt. Paris jest matowa i przyjemna w dotyku. Świetnie się nadaje na projekty na lato takie jak ażurowe  sweterki czy szydełkowe torby.

 • DROPS Muskat

  Drops Muskat to wysokiej jakości merceryzowana bawełna o pięknym połysku. W 50 gramowym motku jest 100 metrów. Muskat jest bardzo delikatna w dotyku, świetnie się nadaje na projekty na lalo takie jak bluzeczki, topy, bikini szydełkowe, robótki dla dzieci. 

 • YarnArt Cord Yarn

  YarnArt Cord Yarn to wyjątkowa, gruba włóczka podobna do włóczek typu Spaghetti. W 250 gramowym motku są 73 metry. Skład: 40% bawełna i 60% poliester. Cord Yarn jest idealna na wszelkiego rodzaju dekoracje domowe takie jak podkładki pod talerze, kubki, osłonki na doniczki, koszyczki, dywaniki. Można z niej robić również piękne szydełkowe torebki. 

 • Kartopu Home Decor

  Kartopu Home Decor to wyjątkowa włóczka idealna na wszelkiego rodzaju ozdoby domu. W 200 gramowym motku jest 120 metrów. Skład: 70% bawełna i 30% poliamid. Home Decor jest bardzo miękka, dość elastyczna i bardzo delikatna w dotyku. Świetnie się nadaje na szydełkowe dywaniki, pufy, poszewki na poduszki, koszyczki, torebki , pledy czy podkładki pod kubki. 

 • Yarn Art Flowers...

  YarnArt Flowers Moonlight to piękna, błyszcząca włóczka typu "Ombre". W 260 gramowym motku jest 1000 metrów. Skład: 53% bawełna, 43% akryl i 4% nitka metalizowana.  Flowers Moonlight jest bardzo miła i miękka w dotyku, bardzo wydajna i wygodna w dzierganiu ze względu na to, że jest zwinięta w wygodny walec.

 • Alize Bella Ombre Batik

  Alize Bella Ombre Batik to 100 % bawełniana włóczka o pięknych powolnych przejściach kolorów. W 250 gramowym motku jest 900 metrów. Włóczka Bella Ombre jest zwinięta w wygodny walec. Świetnie się nadaje do dziergania wiosennych i letnich robótek takich jak bluzki, tuniki, sukienki oraz na ubranka dla dzieci. 

 • Papatya Cotton Touch

  Włóczka Papatya Cotton Touch tureckiego producenta Kamgaran to wysokiej jakości włóczka o składzie 50 % bawełna, 50 % akryl. W 100 gramowym motku jest 300 metrów. Idealna do szydełkowania i dziergania wiosenno letnich robótek oraz robótek dla dzieci. 

 • Summer Soft Cake Opus

  Summer Soft Cake to piękna włóczka zwinięta w wygodny walec. W 250 gramowym motku jest 1000 metrów. Składa się z czterech nieskręconych ze sobą nitek, które płynnie zmieniają swoje kolory tworząc efekt Ombre. Włóczka ta świetnie się nadaje na chusty, sukienki, bluzeczki, robótki dziecięce i dekoracje mieszkania takie jak serwety, obrusy.

 • YarnArt Flowers Vivid

  YarnArt Flowers to piękna włóczka o długich przejściach kolorów typu Ombre. W 250 gramowym motku jest 1000 metrów. Skład: 55% bawełna i 45% akryl. Włóczka Flowers Vivid na tle innych rodzajów YarnArt Flowers charakteryzuje się bardzo soczystymi wręcz neonowymi kolorami. Doskonale nadaje się do szydełkowania chust oraz wiosenno letniej odzieży.

 • Fibra Natura Cotton...

  Włóczka Cotton Royal Color Waves firmy Fibra Natura to pięknie barwiona 100 % bawełna na wiosenne i letnie projekty. W 100 gramowym motku jest 210 metrów bardzo milej w dotyku bawełny. Włóczka ta zwinięta jest w wygodny walec co ułatwia dzierganie. Piękne długie przejścia kolorów sprawiają, że w gotowej robótce widoczny jest wyjątkowy gradientowy efekt. Jest to świetna robótka dla osób o wrażliwej skórze i dla dzieci.

 • YarnArt Rosegarden

  YarnArt Rosegarden to wyjątkowa 100 % bawełniana włóczka do typowo letnich projektów. W 250 gramowym motku jest 1000 metrów pięknej cieniowanej włóczki o długich przejściach kolorów typu Ombre. Rosegarden to "siostra" włóczki Flowers różniąca się tym, że w składzie jest tylko czysta miękka bawełna.

 • Himalaya Himagurumi

  Himalaya Himagurumi to wysokiej jakości włóczka dedykowana do maskotek na szydełku. W 50 gramowym motku jest 145 metrów. Skład: 50%bawełna i 50% akryl. Jest to niesamowicie miękka i delikatna włóczka, którą również polecam na dziecięce projekty. 

 • Gazzal Baby Cotton 205

  Gazzal Baby Cotton 205 to cieńsza wersja znanej i lubianej włóczki Baby Cotton. W 50 gramowym motku jest 205 metrów. Skład: 50% bawełna i 50% akryl. Włóczka ta świetnie się nadaje na wiosenne i letnie projekty dla dorosłych i dzieci. 

 • Papatya Ecological

  Papatya Ecological to 100 % bawełniana włóczka o rustykalnym splocie. W 100 gramowym motku jest 300 metrów. Ecological to włóczka do produkcji której została użyta bawełna pochodząca z recyklingu. Włóczka ta świetnie się nadaje na wiosenne i letnie projekty takie jak bluzeczki, sukienki, topy, poncza, chusty,  spódnice oraz projekty dla dzieci.

 • Papatya Batik Cotton...

  Papatya Batik Cotton Blend  to bardzo ciekawa, kolorowa włóczka z dodatkiem bawełny. W 100 gramowym motku jest 225 metrów. Skład: 30 % bawełna i 70 % akryl. Włóczka ta jest miękka i miła w  dotyku,  niegryząca i można z niej robić wiosenne sweterki,  poncza, czapki oraz projekty dla dzieci.

 • RICO DESIGN Essentials...

  Essentials Organic Cotton Aran marki Rico Design to luksusowa włóczka z bawełny organicznej. W 50 gramowym motku jest 90 metrów bio bawełny. Włóczka ta jest bardzo miękka, posiada delikatny satynowy połysk i świetnie się nadaje na letnie projekty. 

 • Gazzal Giza

  Giza to wysokiej jakości merceryzowana włóczka bawełniana marki Gazzal. W 50 gramowym motku jest 125 metrów. Gazzal Giza posiada piękny satynowy połysk, jest bardzo przyjemna w dotyku i mocno skręcona. Doskonale się nadaje na letnie projekty takie jak topy,  bluzeczki,  sukienki,  letnie chusty,  poncza, pareo oraz projekty dla dzieci.

 • Opus Extra Cotton

  Extra Cotton marki Opus Natura to bawełniano akrylowa włóczka idealna na maskotki. W 50 gramowym motku są 162 metry. Skład: 55% bawełna i 45% poliakryl. Extra Cotton jest niegryząca i miła w dotyku. Jest to odpowiednik włóczki YarnArt Jeans.

 • YarnArt Jeans Splash

  YarnArt Jeans Splash to wielokolorowa bardzo oryginalna wersja znanej i lubianej włóczki Jeans. W 50 gramowym motku znajduje się 160 metrów. Skład: 55% bawełna i 45% akryl. Włóczka ta jest bardzo efektowna dzięki jaśniejszym "przetarciom" oraz melanżom. Swietnie się nadaje na projekty wiosenne, kocyki, maskotki szydełkowe. 

 • YarnArt Bouquet

  YarnArt Bouquet to piękna 100% bawełniana włóczka o długich przejściach kolorów w stylu "Ombre". W 250 gramowym motku jest 500 metrów. Włóczka Bouquet idealnie się nadaje na letnie projekty takie jak topy, bluzeczki, sukienki zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Bouquet to grubsza wersja znanej włóczki YarnArt Rosegarden.