Promocje

Producenci

Informacja

Nowe produkty

Włóczki akrylowe

Zapoznajcie się z moją ofertą włóczek akrylowych...

Włóczki akrylowe W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • YarnArt Jeans

  Proponuję Wam włóczki akrylowe i mieszanki firmy YarnArt

 • Himalaya Everyday

  Jedna z najpopularniejszych włóczek akrylowych w Polsce - Himalaya Everyday

 • Himalaya Dolphin Baby

  Włóczka Himalaya Dolphin Baby

 • Alize Burcum Batik

  Alize Burcum Batik to pięknie barwiona włóczka akrylowa znanego tureckiego producenta

 • Alize Diva

  Włóczka Alize Diva to typowo letnia włóczka , której skład to 100 % mikrofibra (akryl). Jest włóczką bardzo wydajną bo w 100 gramowym motku jest 350 metrów. Wyglądem  przypomina merceryzowaną bawełnę. Jest bardzo delikatna, śliska w dotyku i przyjemna w szydełkowaniu.

 • Alize Happy Baby

  Włóczka Alize Happy Baby to niezwykle delikatna, typowo dziecięca włóczka z wysokiej jakości akrylu. W 100 gramowym motku jest 330 metrów. Jej dokładny skład to: 65 % akryl i 35 % poliamid co sprawia, że jest bardzo przyjemna w dotyku. Happy Baby posiada piękne pastelowe kolory i jest bardzo wydajna.

 • Opus Mimoza

  Włóczka Mimoza to bardzo popularna 100 % akrylowa włóczka w bardzo przystępnej cenie. W 100 gramowym motku jest 330 metrów. Włóczka Mimoza jest miękka, niegryząca i wydajna. 

 • Mimoza Metallic Opus

  Włóczka Mimoza Metallic jest włóczką o składzie 97% akryl, 3% nitka metalizowana. W 100 gramowym motku jest 320 metrów. Mimoza metallic ma pięknie błyszczącą nitkę oplatającą włóczkę.

 • Opus Zuza

  Włóczka Opus Zuza to bardzo wydajna włóczka o składzie 100 % akryl. W 100 gramowym motku jest 508 metrów. Włóczka Zuza jest dość cienka, miła w dotyku i niegryząca. 

 • Alize Diva Batik Design

  Włóczka Alize Diva Batik Design to piękna kolorowa włóczka idealna na letnie robótki. Skład Divy to 100 % mikrofibra (akryl), który przypomina śliską, merceryzowaną bawełnę. Alize Diva w 100 gramowym motku ma 350 metrów. Jest bardzo delikatna i miła w dotyku a jej wielka zaletą są pięknie barwienia.

 • Nako Vals

  Włóczka Nako Vals to pięknie barwiona akrylowa włóczka o delikatnym skręcie. W 100 gramowym motku jest 240 metrów błyszczącego premium akrylu. Vals jest idealna na wiosenno jesienne chusty. 

 • Alize Sekerim Bebe

  Włóczka Alize Sekerim Bebe to typowo dziecięca, delikatna, akrylowa włóczka. W 100 gramowym motku jest 320 metrów a więc jest bardzo wydajna. Sekerim Bebe polecam szczególnie na dziecięce robótki takie jak kocyki, sweterki, bucki, sukieneczki itd.

 • Alize Sekerim Bebe Batik

  Włóczka Alize Sekerim Bebe Batik to kolorowa, typowo dziecięca włóczka. W 100 gramowym motku jest 320 metrów. Skład Sekerim Bebe Batik to delikatny akryl a więc włóczka ta nie gryzie, jest miła w dotyku a jej wielką zaletą są piękne kolory. 

 • Opus Bambino Anti-...

  Włóczka Bambino Anti- pilling to świetna włóczka na delikatne dziecięce robótki i nie tylko. Niemechacący się, dobrej jakości akryl jest bardzo miękki i miły w dotyku. W 100 gramowym motku jest 180 metrów. Włóczka Bambino jest dość gruba i polecam ją do szydełkowania i dziergania miedzy innymi kocyków, pledów, sweterków i zimowych kompletów. 

 • Himalaya Dolphin Baby...

  Włóczka Dolphin Baby Colors to znana i lubiana włóczka dziecięca. Oprócz niezwykle miękkiej i puszystej faktury jest również dodatkowo farbowana w różnokolorowe cętki. W 100 gramowym motku jest 120 metrów bardzo miłego w dotyku Poliestru. Włóczka Himalaya Dolphin Baby Colors jest świetna do szydełkowania maskotek, kocyków, pledów i poduszek dla dzieci.

 • YarnArt Gold

  Włóczka YarnArt Gold to bardzo ładna akrylowa włóczka opleciona odpowiednio dobranym kolorem metalizowanej nitki. Gold jest bardzo wydajna bo w 100 gramowym motku jest aż 400 metrów miłego w dotyku akrylu. Yarn Art Gold polecam na przykład do szydełkowania delikatnych błyszczących chust, sweterków, kominów oraz ubranek dla dzieci. 

 • Alize Baby Flower

  Alize Baby Flower to typowo dziecięca akrylowa włóczka z fantazyjnymi różnokolorowymi kwiatuszkami. Włóczka ta w 100 gramowym motku ma 210 metrów. Jest bardzo miła w dotyku, całkowicie niegryząca. Idealna na wszelkiego rodzaju robótki dziecięce. 

 • Alize Burcum Klasik

  Alize Burcum Klasik to 100% akrylowa włóczka bardzo miękka i miła w dotyku, kompletnie nie gryząca. W 100 gramowym motku jest 210 metrów. Burcum Klasik jest średniej grubości włóczką świetnie nadającą się dla osób o wrażliwej skórze lub osób uczulonych na wełnę.