Promocje

Producenci

Informacja

Nowe produkty

Bony Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • Szybki podgląd
  10,00 zł Dostępna

  Karta podarunkowa o wartości 10 zł do wykorzystania w sklepie www.karolinaszydelko.pl na cały asortyment. Bon zakupowy z oferty naszego sklepu otrzymasz na maila do 24h od momentu zakupu w dni robocze. Możesz go wykorzystać bezpośrednio w naszym sklepie lub  podarować komuś osobiście.

  10,00 zł
  Dostępna
 • Szybki podgląd
  20,00 zł Dostępna

  Karta podarunkowa o wartości 20 zł do wykorzystania w sklepie www.karolinaszydelko.pl na cały asortyment. Bon zakupowy z oferty naszego sklepu otrzymasz na maila do 24h od momentu zakupu w dni robocze. Możesz go wykorzystać bezpośrednio w naszym sklepie lub  podarować komuś osobiście.

  20,00 zł
  Dostępna
 • Szybki podgląd
  50,00 zł Dostępna

  Karta podarunkowa o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepie www.karolinaszydelko.pl na cały asortyment. Bon zakupowy z oferty naszego sklepu otrzymasz na maila do 24h od momentu zakupu w dni robocze. Możesz go wykorzystać bezpośrednio w naszym sklepie lub  podarować komuś osobiście.

  50,00 zł
  Dostępna
 • Szybki podgląd
  100,00 zł Dostępna

  Karta podarunkowa o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie www.karolinaszydelko.pl na cały asortyment. Bon zakupowy z oferty naszego sklepu otrzymasz na maila do 24h od momentu zakupu w dni robocze. Możesz go wykorzystać bezpośrednio w naszym sklepie lub  podarować komuś osobiście.

  100,00 zł
  Dostępna
 • Szybki podgląd
  200,00 zł Dostępna

  Karta podarunkowa o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepie www.karolinaszydelko.pl na cały asortyment. Bon zakupowy z oferty naszego sklepu otrzymasz na maila do 24h od momentu zakupu w dni robocze. Możesz go wykorzystać bezpośrednio w naszym sklepie lub  podarować komuś osobiście.

  200,00 zł
  Dostępna
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów