Producenci

Informacja

Nowe produkty

WŁÓCZKI Z WISKOZĄ

Włóczki wiskozowe lub z dodatkiem wiskozy charakteryzują się wyjątkową miękkością i właściwościami pozytywnie wpływającymi na skórę. Włókna wiskozowe pozyskuje się z drzew przy zużyciu o wiele mniejszej ilości wody niż w przypadku włókien roślinnych, na przykład włókien bawełnianych. Cechują się wysoką pochłanialnością wilgoci dzięki czemu skóra...

Włóczki wiskozowe lub z dodatkiem wiskozy charakteryzują się wyjątkową miękkością i właściwościami pozytywnie wpływającymi na skórę. Włókna wiskozowe pozyskuje się z drzew przy zużyciu o wiele mniejszej ilości wody niż w przypadku włókien roślinnych, na przykład włókien bawełnianych. Cechują się wysoką pochłanialnością wilgoci dzięki czemu skóra "oddycha". Włókna wiskozowe są naturalne, ekologiczne i antyalergiczne. Polecam dla dzieci i niemowląt oraz osób ze skłonnościami do alergii. Włóczki z dodatkiem wiskozy świetnie się sprawdzają na wiosenne i letnie projekty.

Więcej

WŁÓCZKI Z WISKOZĄ  W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Gazzal Baby Love

    Gazzal Baby Love to wyjątkowa włóczka o składzie 45%akryl i 55% modal (wiskoza pozyskiwana z pulpy drzewa bukowego). W 50 gramowym motku jest 115 metrów. Włóczka jest niesamowicie miękka i miła w dotyku dlatego polecam ją dla dzieci i niemowląt oraz osób o wrażliwej i alergicznej skórze. Świetnie się nadaje na wiosenne i letnie projekty. 

  • RAFFIA Fibra Natura

    Raffia Fibra Natura to wyjątkowa celulozowa przędza,  która idealnie się nadaje na letnie kapelusze, torebki plażowe czy domowe dekoracje w stylu "boho". W 40 gramowym motku jest 90 metrów. Sklad: 100 % wiskoza pochodząca z pulpy drzewnej. Raffia ma kształt cienkiej prawie 2 cm płaskiej tasiemki.