Producenci

Informacja

Nowe produkty

Przędza T-shirt Yarn

Przędza T-shirt Yarn to świetny produkt do szydełkowania efektownych torebek, plecaków, dywanów, koszyczków, podkładek pod kubki, osłonek na doniczki i innych wyjątkowych dekoracji wnętrz.

Przędza T-shirt Yarn W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Opus T-shirt Yarn

    T-shirt Yarn marki Opus Natura to świetna przędza pochodząca z recyklingu. Skład: 95% bawełna i 5%Lycra. W 650 gramowym motku jest około 120 metrów. Przędza ta świetnie się nadaje do szydełkowania wyjątkowych torebek, plecaków, koszyczków, dywaników i innych dekoracji wnętrz.

  • YarnArt Cotton Club

    Cotton Club to 100 % bawełniana wysokiej jakości przędza marki YarnArt. W 310 gramowym motku jest 110 metrów. Przędza Cotton Club to równa na całej długości bawełniana taśma bez supełków, skaz czy przewężeń tak często spotykanych przy innych przędzach typu T-shirt Yarn. Świetnie się nadaje do szydełkowania eleganckich torebek, koszy, dywanów,  podkładek i innych dekoracji.

  • YarnArt Metallic Club

    YarnArt Metallic Club to fantazyjna, bardzo błyszcząca przędza o składzie 100% poliester. W 180 gramowym motku jest około 55 metrów. Doskonale się nadaje na szydełkowe efektowne torebki, plecaki, dywaniki, ozdobne koszyki, poszewki na poduszki, osłonki na doniczki inne błyszczące dekoracje.