Promocje

Producenci

Informacja

Nowe produkty

Włóczki moherowe

Włóczki moherowe są idealne na jesienno- zimowe robótki takie jak ciepłe chusty, czapki czy delikatne sweterki. Włóczka moherowa charakteryzuje się puszystą nitką z dłuższym włosem, dzięki czemu świetnie grzeje i pięknie się prezentuje. 

Włóczki moherowe W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • YarnArt Angora Active

  Polecam wam bardzo piękną włóczkę YarnArt Angora Active z dodatkiem moheru. Angora Active jest bardzo miękka, puszysta, miła w dotyku i jednocześnie ciepła. Piękna cieniowana kolorystyka i wydajność włóczki Angora Active sprawia, że idealnie się nadaje na jesienne chusty i inne delikatne robótki.

 • Nako Angora Luks

  Nako Angora Luks to wysokiej jakości bardzo miła w dotyku, puszysta włóczka na zimowe robótki. W 100 gramowym motku jest 550 metrów a więc jest bardzo wydajna. Skład: 80% premium akryl, 10 % moher i 10 % wełna. Włóczka ta jest jest dość cienka i świetnie nadaje się na szale, chusty, delikatne poncza i " piórkowe" sweterki.

 • Alize Kid Royal

  Alize Kid Royal to wysokiej jakości turecka włóczka o szlachetnym składzie 62 % Kid Mohair i 38 % Poliamid. Kid Royal jest bardzo wydajna bo w 25 gramowym motku jest aż 250 metrów. Mimo bardzo dużej ilości w składzie puszystego moheru włóczka ta jest przyjemnie delikatna i miła w dotyku. Świetnie się nadaje zarówno do szydełkowania jak i robienia na drutach delikatnych jak mgiełka sweterków, szali czy chust.

 • Alize Mohair Classic

  Alize Mohair Classic to wysokiej jakości, puszysta włóczka o ciekawym składzie: 51% akryl, 25% moher i 24% wełna. W 100 gramowym motku jest 200 metrów. Mohair Classic to wyjątkowa, miła w dotyku, bardzo puszysta włóczka z charakterystycznym długim włoskiem, idealna na jesienne i zimowe robótki. 

 • La Passion Marigold

  La Passion Marigold to wyjatkowa puszysta włóczka z połyskującą metalizowaną nitką i cekinami. Marigold ma specyficzny gruby splot składający się z kilku cienkich nitek, przypominający splot łańcuszkowy. W 50 gramowym motku jest 50 metrów. Skład: 35% akryl, 28% poliamid, 14% poliester, 8% moher, 8% cekiny i 7% nitka metalizująca. 

 • Opus Barcelona

  Opus Barcelona to gruba, kolorowa włóczka o specyficznym łańcuszkowym splocie. W 100 gramowym motku jest 70 metrów. Skład: 80% akryl, 10 % moher i 10% wełna. Barcelona świetnie sprawdzi się do szydełkowania i dziergania grubych, kolorowych i ozdobnych kominów.

 • La Passion Mallow

  La Passion Mallow to wyjątkowa włóczka o grubym łańcuszkowym splocie. W 50 gramach jest 50 metrów. Skład: 62% akryl, 26% poliester i 12% moher. Włóczka Mallow posiada ciekawe barwienie i puszystą nitkę. Świetnie się nadaje na kolorowe i ciepłe komplety na zimę.

 • La Passion Camellia

  La Passion Camellia to bardzo ładna włóczka o wyjątkowym splocie łańcuszkowym z dodatkiem metalizowanej nitki. W 50 gramowym motku jest 55 metrów a więc jest dość grubą włóczką na jesienne i zimowe robótki. Polecam ją do dziergania pięknych, puszystych kominów i czapek.

 • Nako Angora Luks Color

  Nako Angora Luks Color to ciepła, kolorowa włóczka na zimowe robótki z charakterystycznym dla moheru dłuższym włoskiem. W 150 gramowym motku jest aż 810 metrów. Skład: 5% Moher, 15% wełna i 80% Premium Akryl. Angora Luks Color posiada piękne przejścia kolorów a motek zwinięty jest w charakterystyczny walec ułatwiający odwijanie włóczki. Świetnie się nadaje na ciepłe chusty, szale, sweterki. 

 • BELLISSIMO YarnArt

  YarnArt Bellissimo to wyjątkowa włóczka z długim puszystym włoskiem. W 150 gramowym motku jest 330 metrów. Skład: 13%moher, 67% akryl, 4%poliamid i 16% poliester. Włóczka Bellissimo jest miła i bardzo przyjemna w dotyku. Świetnie się nadaje na ciepłe czapki, szale, kominy oraz wyjątkowe sweterki. Jej wielką zaletą są piękne,  żywe, neonowe kolory. 

 • Mohair Dream Schachenmayr

  Mohair Dream marki Schachenmayr to piękna niesamowicie miła w dotyku włóczka na jesienne i zimowe projekty.  W 150 gramowym motku jest 810 metrów. Skład: 84% akryl, 8% moher i 8% wełna. Mohair Dream charakteryzuje się puszystym dłuższym włoskiem, pięknymi kolorami i wyjątkową miękkością. Polecam ją na chusty, szale, poncza, delikatne sweterki. Dodatkowym atutem jest zwinięcie tej włóczki w wygodny walec. 

 • YarnArt Mohair Trendy

  YarnArt Mohair Trendy  to puszysta bardzo ciepła włóczka na jesienne i zimowe projekty. W 100 gramowym motku jest 220 metrów. Skład: 50% moher i 50 % akryl. Idealna na lekkie sweterki i kardigany. 

 • Phil Dolce Vita Phildar

  Phil Dolce Vita to piękna cieniowana włóczka marki Phildar o składzie: 60% moher, 34% wełna i 6% poliamid. W 50 gramowym motku jest 90 metrów. Charakteryzuje się długim puszystym włoskiem o pięknym wybarwieniu. Świetnie się nadaje na piórkowe sweterki i kardigany. 

 • Phil Maxi Mohair Phildar

  Phil Maxi Mohair marki Phildar to wyprodukowana we Włoszech wysokiej jakości włóczka na jesienne i zimowe projekty. W 50 gramowym motku jest 60 metrów. Skład: 30% moher, 30% poliamid i 40 % akryl. Włóczka ta charakteryzuje się bardzo ciekawym splotem i dłuższym włoskiem. 

 • Phil Passion PHILDAR

  Phil Passion to unikatowa włóczka z długim włoskiem, wyprodukowana we Włoszech. W 50 gramowym motku są 94 metry. Skład: 34% akryl, 32% moher, 25% wełna, 4% wiiskoza, 3% poliester, 2% poliamid. Włóczka świetnie się nadaje na oryginalne swetry, kardigany i inne jesienne i zimowe projekty.

 • Phil Charme PHILDAR

  Phil Charme francuskiej marki Phildar to puszysta włóczka o składzie 50% moher i 50% akryl. W 50 gramowym motku jest 157 metrów. Włóczka posiada długi błyszczący włosek i świetnie się nadaje na sweterki i kardigany.

 • Phil Leo PHILDAR

  Phil Leo marki PHILDAR to wysokiej jakości puszysta włóczka i charakterystycznym princie przypominającym centki Lamparta. W 25 gramowym motku jest 137 metrów. Skład: 71 % moher, 10 % wełna, 17 % poliamid i 2% elastan. Włóczka Leo jest bardzo puszysta, wydajna i doskonale sie nadaje na piórkowe sweterki, chusty i szale.