Włóczki z kaszmirem

Promocje

Producenci

Informacja

Nowe produkty

Włóczki z kaszmirem

Wełna kaszmirowa to jedna z najdroższych i najbardziej luksusowych wełen dostępnych na rynku włóczek. Kaszmir pozyskiwany jest z puchu( dolnej warstwy  sierści) wyjątkowo wytrzymałej rasy kóz kaszmirskich zamieszkałych na górskich płaskowyżach Chin i Mongolii. Wełna kaszmirowa charakteryzuje się niesamowitą miękkością, sprężystością ale również ...

Wełna kaszmirowa to jedna z najdroższych i najbardziej luksusowych wełen dostępnych na rynku włóczek. Kaszmir pozyskiwany jest z puchu( dolnej warstwy  sierści) wyjątkowo wytrzymałej rasy kóz kaszmirskich zamieszkałych na górskich płaskowyżach Chin i Mongolii. Wełna kaszmirowa charakteryzuje się niesamowitą miękkością, sprężystością ale również jej wyjątkową cechą jest to , że o wiele lepiej zatrzymuje ciepło niż wełna owiec. 

Więcej

Włóczki z kaszmirem W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Phil Laine Cachemire...

    Phil Laine Cachemire to wyprodukowana we Włoszech luksusowa włóczka francuskiej marki Phildar. Skład: 80% wełna i 20% kaszmir. W 25 gramowym motku jest 100 metrów. Włóczka Phil Laine Cachemire jest niesamowicie delikatna, miękka i całkowicie niegryząca. Wyroby z niej są sprężyste, lejące i bardzo ciepłe dzięki właściwościom wełny kaszmirowej.