Promocje

Producenci

Informacja

Nowe produkty

Włóczki wełniane

Włóczki wełniane to włóczki idealne na jesienno-zimowe robótki takie jak czapki, szaliki, kominy, swetry czy poncza. Włókno wełniane doskonale grzeje i chroni przed zimnem. Naturalnym zjawiskiem w przypadku większości rodzajów wełny( oprócz wełny merynosowej i alpaki) jest tak zwane " podgryzanie" wrażliwej skóry. 

Włóczki wełniane W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • YarnArt Shetland

  Włóczka Shetland to wysokiej jakości produkt firmy YarnArt. Ze względu na obecność wełny w składzie polecam ją szczególnie do szydełkowania czapek, kominów, swetrów i innych robótek mających zabezpieczyć przed chłodami. Dodatek niewielkiej ilości akrylu nadaje włóczce sprężystości i miękkości.

 • Alize Angora Gold

  Alize Angora Gold

 • Alize Lanagold

  Włóczka Alize Lanagold

 • Alize Superlana Klasik...

  Włóczka Alize Superlana Klasik Batik Design

 • Alize Superlana MIDI

  Alize Superlana MIDI to włóczka idealna na ciepłe, zimowe robótki takie jak czapki, kominy, swetry itd. W 100 gramowym motku jest 170 metrów. Skład to 25% wełny i 75 % akrylu. Włóczka MIDI jest dość gruba, mięciutka i przyjemna w dotyku.

 • Alize Maxi Flower

  Alize Maxi Flower to piękna fantazyjna włóczka na zimowe dziecięce robótki. W 100 gramowym motku jest 80 metrów a więc jest to gruba włóczka z przymocowanymi różnokolorowymi kwiatuszkami. Skład tej włócki to 70% akrylu, 25% wełny i 5% poliamidu. Szczególnie polecam ja na ciepłe kocyki, pledy, poszewki na poduszkę czy czapki. 

 • Alize Baby Wool

  Alize Baby Wool to wyjątkowa dziecięca włóczka na zimowe delikatne robótki. W 50 gramowym motku jest 175 metrów. Skład: 40% wełny, 40 % akrylu i 20 % bambus. Mimo tak dużej zawartości wełny włóczka ta jest bardzo miła w dotyku, delikatna i niegryząca. Idealnie się nadaje na zimowe robótki dla dzieci takie jak czapki, szaliki, sweterki, kocyki itd. 

 • Nako Ombre

  Nako Ombre to dość gruba, zimowa włóczka o bardzo ciekawych długich przejściach kolorów. W 100 gramowym motku jest 190 metrów. Skład: 75% akryl i 25% wełna. Charakteryzuje się luźnym skrętem i puszystą fakturą. Kolory układają się równomiernie, gradientowo i bardzo płynnie przechodzą w inny kolor co nadaje robótce modny efekt "ombre". Idealnie nadaje się na ciepłe modne czapki, kominy, swetry i poncza.

 • Alize Lanagold Fine

  Alize Lanagold Fine to bardzo wydajna włóczka na zimę o składzie 49% wełna i 51% akryl. W 100 gramowym motku jest 390 metrów. Lanagold Fine świetnie się nadaje na ciepłe chusty, sweterki, poncza i inne zimowe robótki. 

 • Alize Lanagold 800

  Alize Lanagold 800 to bardzo wydajna i cieniutka włóczka idealna na zimowe robótki. Skład: 49% wełny i 51% akrylu. W 100 gramowym motku jest 800 metrów. Lanagold 800 jest miła w dotyku i świetnie się nadaje na zimowe chusty, delikatne szale, piórkowe sweterki i zwiewne poncza.