Promocje

Producenci

Informacja

Nowe produkty

Włóczki z alpaką

Włóczki z alpaki albo dodatkiem włókien alpaki są bardzo przyjemne w dotyku i bardzo ciepłe. Włóczki z alpaką charakteryzują się naturalnym dłuższym włoskiem, są lekko puszyste i delikatne. Włóczki z alpaką są idealne na jesienno zimowe robótki takie jak swetry, czapki, chusty itd.

Włóczki z alpaki albo dodatkiem włókien alpaki są bardzo przyjemne w dotyku i bardzo ciepłe. Włóczki z alpaką charakteryzują się naturalnym dłuższym włoskiem, są lekko puszyste i delikatne. Włóczki z alpaką są idealne na jesienno zimowe robótki takie jak swetry, czapki, chusty itd.

Więcej

Włóczki z alpaką W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Nako Arya Ebruli

  Włóczka NAKO Arya Ebruli to piękna, delikatna włóczka o szlachetnym składzie 10% alpaka, 10% wełna i 80% premium akryl. Jej wyjątkowe barwienia i delikatny włosek sprawiają, że jest idealna na chusty, szale,poncza, sweterki i inne robótki.

 • Alize Alpaca Royal New

  Włóczka Alize Alpaca Royal to wyjątkowa, ciepła włóczka o składzie: 30 % wełna, 15 % alpaka i 55 % akryl. W 100 gramowym motku jest 250 metrów. Włóczka Alpaca Royal jest miła w dotyku, puszysta a w nitce tej włóczki widać delikatne włoski Alpaki. Włóczka ta jest idealna na czapki, kominy , piękne mięsiste swetry czy poncza. 

 • La Passion Freesia

  La Passion Freesia to gruba i ciepła włóczka o szlachetnym składzie: 25% alpaka, 25% wełna i 50% akryl. W 100 gramowym motku jest 125 metrów. Freesia to włóczka idealna na zimowe, grube robótki takie jak czapki, kominy, getry, poncza, swetry itd.

 • DROPS Lima

  Drops Lima to wysokiej jakości włóczka o szlachetnym składzie 35% Alpaka i 65% wełna. W 50 gramowym motku jest 100 metrów miękkiej i miłej w dotyku włóczki na ciepłe zimowe robótki. Lima jest idealną włóczką na czapki, kominy, swetry, poncza i inne zimowe robótki. 

 • DROPS Nord

  Drops Nord to wysokiej jakości zimowa włóczka o bardzo dobrym składzie: 45% alpaka, 25% wełna i 30 % poliamid. W 50 gramowym motku jest 170 metrów. Włóczka Nord jest przyjemna i miła w dotyku, dzięki zawartości alpaki i poliamidu sprężysta i dość delikatna. Włoczka Nord jest idealna na jesienne i zimowe robótki.

 • DROPS Alpaca

  Drops Alpaca to bardzo miękka i delikatna włóczka ze 100% wełny Alpak. W 50 gramowym motku jest 167 metrów. Alpaca jest wyjątkowo miękką włóczką, całkowicie niegryzącą o charakterystycznym dla włóczek z alpak dłuższym włosku. Włóczka Alpaca mimo tego, że jest dość cienka jest bardzo ciepłą, grzejącą włóczką na zimowe robótki. Alpaca świetnie się nadaje na czapki, kominy, szaliki, chusty, sweterki itd.

 • DROPS Nepal

  Drops Nepal to wysokiej jakości włóczka na zimowe robótki o składzie 65% wełna i 35% alpaka. W 50 gramowym motku jest 75 metrów a więc jest dość gruba włóczka. Polecam ją do dziergania czapek, kominów, szalików, ciepłych swetrów, poncz czy mięsistych pledów.

 • DROPS Andes

  Drops Andes to gruba zimowa włóczka o szlachetnym składzie i pięknym skręcie. W 100 gramowym motku jest 90 metrów. Skład 65% wełna i 35% alpaka. Andes jest przyjemna w dotyku, niegryząca i bardzo ciepła. Idealna na grube, mięsiste robótki na zimę takie jak czapki, kominy, rękawiczki, swetry, poncza, pledy, 

 • DROPS Air

  Drops Air to wyjątkowa, bardzo lekka włóczka charakteryzująca się delikatnym puszystym włoskiem. W 50 gramowym motku jest 150 metrów a więc jest to bardzo wydajna włóczka. Skład: 65% alpaka, 28 % poliamid i 7% wełny. Włóczka Air jest idealna na ciepłe swetry, poncza, zimowe komplety, koce czy pledy. Jej wielką zaletą jest niesamowita miękkość i lekkość dzięki wyjątkowemu procesowi produkcji.

 • Flowers Alpaca YarnArt

  YarnArt Flowers Alpaca to pięknie barwiona włóczka o płynnie przechodzących pasmach kolorów, typu Ombre.  W 250 gramowym motku jest 940 metrów. Skład: 20% wełna Alpak i 80% akryl. Włóczka Flowers Alpaca charakteryzuje się dłuższym włoskiem typowym dla wełen Alpak. Jest miła w dotyku i niegryząca. Idealna na jesienne i zimowe projekty. 

 • Himalaya Arya

  Himalaya Arya  to wyjątkowa fantazyjna włóczka z ozdobnymi nopkami. W 50 gramowym motku jest 80 metrów. Skład: 62% akryl, 18% poliamid,  10 % wełna Merino i 10% wełna Alpaki. Świetnie się nadaje na oryginalne zimowe komplety: czapki, kominy,  szale oraz swetry i kardigany. Jest puszysta, wielokolorowa i bardzo efektowna. 

 • Phil Big Wool PHILDAR

  Phil Big Wool to bardzo gruba,  luksusowa włóczka o  szlachetnym składzie: 70% wełna i 30% wełna Alpaki.  W 100 gramowym motku jest 50 metrów. Włóczka ta idealnie się nadaje na grube, modne czapki,  kominy i oversizowe swetry. Jest bardzo delikatna,  luźno skręcona i przyjemna w dotyku.

 • YarnArt Recital

  YarnArt Recital to bardzo miła w dotyku włóczka na jesienne i zimowe projekty. W 150 gramowym motku jest 330 metrów. Skład: 9% Alpaka, 10% wełna, 9% wiskoza i 72 % akryl. Recital to ciekawa melanżowa włóczka która świetnie się sprawdzi na sweterki,  bluzki, kardigany i inne jesienne i zimowe projekty. 

 • Gazzal Alpaca Air

  Gazzal Alpca Air to niezwykle między i puszysta włóczka o składzie: 58% Baby Alpaca, 14% wełna Merino Superwash i 28% poliamid. Włóczka ta w 50 gramowym motku posiada 150 metrów. Wykonana jest z w specyficzny sposób: delikatny pleciony rulon powleczony jest niesamowicie miękkim włoskiem alpaki i wełną  Merino. Jest całkowicie niegryząca. 

 • Drops Melody

  Drops Melody to piękna , bardzo puszysta włóczka na jesienne i zimowe projekty. W 50 gramowym motku jest 140 metrów. Skład: 71% wełna alpaki, 25% wełna i 4% poliamid. Melody to włóczka o długim włosku przypominającym moher. Jest jednak bardzo przyjemna i miła w dotyku. Świetna na piórkowe sweterki i kardigany. 

 • Drops Alpaca Boucle

  Alpaca Boucle znanej i lubianej marki Drops to wyjątkowa włóczka z mnóstwem pętelek. W 50 gramowym motku jest 140 metrów. Skład: 80% wełna alpaki, 15% wełna i 5% poliamid. Alpaca Boucle ma specyficzną strukturę składającą się z wielu miękkich pętelek tworząc w dzianinie efekt puszystości. Włóczka ta świetnie się nadaje na swetry, kardigany, czapki, szaliki, kominy, chusty i inne ciepłe projekty.

 • Drops Flora

  Flora znanej i lubianej marki Drops to wysokiej jakości włóczka nie "superwash". W 50 gramowym motku jest 210 metrów. Skład: 65% wełna owcza i 35% wełna alpaki. Świetnie się nadaje na jesienne i zimowe projekty.

 • DROPS Puna 100 % alpaka

  Puna to wyjątkowa naturalna włóczka znanej i lubianej marki Drops. W 50 gramowym motku jest 110 metrów. Skład: 100 % wełna alpak z Peru. Włóczka jest sprężysta, bardzo miła i miękka w dotyku. Posiada charakterystyczny dla alpak dłuższy włosek. Idealnie się nadaje na zimowe komplety: czapki, szaliki, kominy, mitenki, rękawiczki ale również sweterki, kardigany, kamizelki. 

 • DROPS Sky

  Drops Sky to wyjątkowa włóczka z szlachetnym składem: 74% baby alpaka, 8% wełna merino i 18 % poliamid. W 50 gramowym motku jest 190 metrów bardzo miłej w dotyku włóczki, która ma charakterystyczny łańcuszkowy splot. Włóczka Sky posiada dłuższy włosek, jest bardzo lekka, wydajna i niesamowicie miękka.