Promocje

Producenci

Informacja

Nowe produkty

Włóczki bambusowe

Włóczki bambusowe to niesamowicie miłe w dotyku, delikatne włókno o działaniu antybakteryjnym

i chłodzącym. Włóczki z bambusa szczególnie polecam na letnie robótki takie jak bluzeczki, topy, chusty,

poncza oraz robótki dla dzieci.

Włóczki bambusowe to niesamowicie miłe w dotyku, delikatne włókno o działaniu antybakteryjnym

i chłodzącym. Włóczki z bambusa szczególnie polecam na letnie robótki takie jak bluzeczki, topy, chusty,

poncza oraz robótki dla dzieci.

Więcej

Włóczki bambusowe W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Alize Bamboo Fine

  Włóczka Alize Babmoo Fine to niesamowicie delikatna i miła w dotyku włóczka o składzie 100% bambus. W 100 gramowym motku jest 440 metrów cieniutkiej niteczki. Włókno bambusowe ma działanie antybakteryjne i chłodzące więc jest idealne do szydełkowania i dziergania robótek na lato, takich jak bluzeczki, topy, chusty czy poncza. 

 • Alize Bamboo Fine Batik

  Włóczka Alize Bamboo Fine Batik to pięknie barwiona, naturalna włóczka idealna na lato. W 100 gramowym motku jest 440 metrów cieniutkiego bambusowego włókna. Dobrze dopasowane kolory i niesamowicie miękka struktura włóczki sprawia, że jest to idealny materiał do dziergania i szydełkowania letnich projektów. 

 • Alize Baby Best Batik

  Wyjątkowo delikatna włóczka dla dzieci Alize Baby Best Batik o pięknych pastelowych barwieniach. W 100 gramowym motku jest 240 metrów. Skład: 90 % akryl niemechacący się( Anti-Pilling) i 10 % Bambus. Włóczka ta jest bardzo miła w dotyku, niegryząca i delikatnie błyszcząca. Idealna na robótki niemowlęce i dziecięce.

 • YarnArt Bamboo

  YarnArt Bamboo to wysokiej jakości piękna bambusowa włóczka. W 50 gramowym motku jest 200 metrów. Bamboo charakteryzuje się wyjątkową miękkością, delikatnością i pięknym satynowym połyskiem. Włóczka Bamboo świetnie się nadaje na letnie robótki takie jak bluzeczki, delikatne chusty, tuniki plażowe ale również robótki dla małych dzieci. 

 • Alize Baby Best

  Alize Baby Best to bardzo delikatna typowo dziecięca włóczka. W 100 gramowym motku jest 240 metrów. Skład: 10% bambus i 90% akryl. Baby Best jest bardzo miła w dotyku i całkowicie niegryząca. Świetnie się nadaje na robótki dla dzieci i niemowląt. 

 • Etrofil Baby Lux

  Etrofil Baby Lux to bardzo miła w dotyku włóczka o składzie: 60% bambus i 40% poliamid. W 100 gramowym motku jest 250 metrów. Włóczka ta idealnie nadaje się na wiosenno letnie projekty, również na robótki dziecięce. Można z niej zrobić letnie bluzeczki, topy, tuniki, chusty, poncza i sukienki. 

 • Jeans Bamboo YarnArt

  YarnArt Jeans Bamboo to niesamowicie miła i przyjemna w dotyku włóczka. W 50 gramowym motku jest 150 metrów. Skład: 50% włókno bambusowe i 50% akryl. Jeans Bamboo idealnie nadaje się na wiosenne i letnie projekty takie jak bluzeczki, topy,  tuniki,  poncza. Polecam ją również do robótek dla dzieci i niemowląt bo jest miękka i kompletnie niegryząca. 

 • Alize Happy Kids

  Alize Happy Kids to bardzo miła w dotyku włóczka dla dzieci i niemowląt. W 100 gramowym motku jest 310 metrów. Skład: 65% akryl, 25% wełna i 10 % bambus. Happy kids to kompletnie niegryząca włóczka, która świetnie się nadaje do dziergania ubranek dziecięcych, czapeczek, kocyków itd. 

 • STENLI Bamboo

  Piękna włóczka Bamboo bułgarskiej marki Stenli to 100 % naturalna wiskoza bambusowa idealna na letnie projekty. W 100 gramowym preclu jest 250 metrów. Włóczka Stenli Bamboo jest w dwóch wersjach: jednokolorowej barwionej fabrycznie oraz w wersji wielokolorowej barwionej ręcznie. Włókno bambusowe posiada właściwości higroskopijne, chłodzące i antybakteryjne.