Producenci

Informacja

Nowe produkty

Włóczki bambusowe

Włóczki bambusowe to niesamowicie miłe w dotyku, delikatne włókno o działaniu antybakteryjnym i chłodzącym. Włóczki z bambusa szczególnie polecam na letnie robótki takie jak bluzeczki, topy, chusty, poncza oraz robótki dla dzieci. 

Włóczki bambusowe W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Alize Bamboo Fine

    Włóczka Alize Babmoo Fine to niesamowicie delikatna i miła w dotyku włóczka o składzie 100% bambus. W 100 gramowym motku jest 440 metrów cieniutkiej niteczki. Włókno bambusowe ma działanie antybakteryjne i chłodzące więc jest idealne do szydełkowania i dziergania robótek na lato, takich jak bluzeczki, topy, chusty czy poncza. 

  • Alize Bamboo Fine Batik

    Włóczka Alize Bamboo Fine Batik to pięknie barwiona, naturalna włóczka idealna na lato. W 100 gramowym motku jest 440 metrów cieniutkiego bambusowego włókna. Dobrze dopasowane kolory i niesamowicie miękka struktura włóczki sprawia, że jest to idealny materiał do dziergania i szydełkowania letnich projektów. 

  • Alize Baby Best Batik

    Wyjątkowo delikatna włóczka dla dzieci Alize Baby Best Batik o pięknych pastelowych barwieniach. W 100 gramowym motku jest 240 metrów. Skład: 90 % akryl niemechacący się( Anti-Pilling) i 10 % Bambus. Włóczka ta jest bardzo miła w dotyku, niegryząca i delikatnie błyszcząca. Idealna na robótki niemowlęce i dziecięce.