Producenci

Informacja

Nowe produkty

Kordonki

Kordonki są niezbędne do szydełkowania pięknych i delikatnych

serwet, obrusów i innych dekoracji domowych nadających

mieszkaniu oryginalności i wyjątkowego stylu. 

Kordonki są niezbędne do szydełkowania pięknych i delikatnych

serwet, obrusów i innych dekoracji domowych nadających

mieszkaniu oryginalności i wyjątkowego stylu. 

Więcej

Kordonki W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • MAXI Madame Tricote

  Cenione i lubiane kordonki Madame Tricote Paris

 • DMC Babylo

  Oferta kordonków DMC Babylo

 • Maximum Opus

  Kordonki merceryzowane z egipskiej bawełny.

 • Opus Maximum Metallic

  Kordonek z połyskującą nitką srebrną lub złotą

 • Maxi Altin Basak

  Kordonek Maxi tureckiego producenta Altin Basak to wysokiej jakości merceryzowana bawełna. W 100 gramach jest 565 metrów, grubość kordonka 10. Kordonek Maxi jest idealny do szydełkowania delikatnych robótek, takich jak: serwety, obrusy, zazdrostki, bieżniki itd. 

 • Maxi Metallic Altin Basak

  Kordonek Maxi Metallic tureckiej firmy Altin Basak to wysokiej jakości merceryzowana bawełna opleciona błyszczącą nitką. W 100 gramowym motku jest 530 metrów. Maxi Metallic doskonale się nadaje do szydełkowania koronkowych serwet, obrusów, zazdrostek które będą się pięknie mienić i delikatnie błyszczeć. 

 • Ariadna Muza 10

  Muza 10 to bardzo popularny kordonek polskiej firmy Ariadna. W 100 gramowym motku jest 525 metrów merceryzowanej bawełny. Kordonek Muza posiada ładny połysk i skręt, grubością można porównać go do kordonków Maxi. Świetnie się nadaje na obrusy, serwety, bieżniki, zazdrostki firany i inne ozdoby domu.

 • Muza 20 Ariadna

  Muza 20 to popularny kordonek polskiej firmy Ariadna. W 100 gramowym motku jest aż 830 metrów więc jest to dość cienki i bardzo wydajny kordonek. Muza 20 to bawełna merceryzowana o pięknym połysku i ładnym solidnym skręcie. Idealny na obrusy, serwety, firanki i inne ozdoby domu.

 • Muza 50 Ariadna

  Muza 50 polskiej firmy Ariadna to najcieńszy kordonek z dostępnych w moim sklepie. W 50 gramowym motku jest 550 metrów . 

 • Altin Basak Stokrotka

  Stokrotka to bawełniany kordonek tureckiej firmy Altin Basak. W 30 gramowym motku jest 200 metrów pięknej merceryzowanej bawełny. Zaletą Stokrotki są małe 30 gramowe motki i duży wybór kolorów. Kordonek Stokrotka jest idealny do dziergania serwetek, obrusów, zazdrostek i innych ozdób mieszkania. 

 • Altin Basak Stokrotka...

  Altin Basak Stokrotka Metallic to piękny kordonek z metalizującą nitką. W 30 gramowym motku jest 200 metrów. Skład: 94% bawełna i 6% metalizowana nitka. Kordonek Stokrotka Metallic jest miękki i przyjemny w szydełkowaniu. Kordonek ten jest idealny do szydełkowania serwetek, obrusów, zazdrostek i innych ozdób domu. 

 • Kordonek Maxi Ombre...

  Maxi Ombre Madame Tricote to wysokiej jakości kordonek z różnymi przejściami kolorów. W 100 gramowym motku jest 565 metrów merceryzowanej bawełny. Kordonek Maxi Ombre to bardzo znany i lubiany kordonek z krótkimi przejściami kolorów. Maxi Ombre jest idealny na serwety, obrusy, zazdrostki i inne ozdoby domu.

 • Maxi Metallic Madame...

  Maxi Metallic Madame Tricote to znany i lubiany bawełniany kordonek w wersji z metalizującą nitką. W 100 gramowym motku jest 540 metrów. Maxi Metallic świetnie się nadaje do szydełkowania różnych ozdób, serwet, obrusów, zazdrostek a nawet ubrań na lato.