Promocje

Producenci

Informacja

Nowe produkty

Kordonki

Kordonki są niezbędne do szydełkowania pięknych i delikatnych

serwet, obrusów i innych dekoracji domowych nadających

mieszkaniu oryginalności i wyjątkowego stylu. 

Kordonki są niezbędne do szydełkowania pięknych i delikatnych

serwet, obrusów i innych dekoracji domowych nadających

mieszkaniu oryginalności i wyjątkowego stylu. 

Więcej

Kordonki W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • MAXI Madame Tricote

  Cenione i lubiane kordonki Madame Tricote Paris

 • DMC Babylo

  Oferta kordonków DMC Babylo

 • Maximum Opus

  Kordonki merceryzowane z egipskiej bawełny.

 • Opus Maximum Metallic

  Kordonek z połyskującą nitką srebrną lub złotą

 • Maxi Altin Basak

  Kordonek Maxi tureckiego producenta Altin Basak to wysokiej jakości merceryzowana bawełna. W 100 gramach jest 565 metrów, grubość kordonka 10. Kordonek Maxi jest idealny do szydełkowania delikatnych robótek, takich jak: serwety, obrusy, zazdrostki, bieżniki itd. 

 • Maxi Metallic Altin Basak

  Kordonek Maxi Metallic tureckiej firmy Altin Basak to wysokiej jakości merceryzowana bawełna opleciona błyszczącą nitką. W 100 gramowym motku jest 530 metrów. Maxi Metallic doskonale się nadaje do szydełkowania koronkowych serwet, obrusów, zazdrostek które będą się pięknie mienić i delikatnie błyszczeć. 

 • Ariadna Muza 10

  Muza 10 to bardzo popularny kordonek polskiej firmy Ariadna. W 100 gramowym motku jest 525 metrów merceryzowanej bawełny. Kordonek Muza posiada ładny połysk i skręt, grubością można porównać go do kordonków Maxi. Świetnie się nadaje na obrusy, serwety, bieżniki, zazdrostki firany i inne ozdoby domu.

 • Muza 20 Ariadna

  Muza 20 to popularny kordonek polskiej firmy Ariadna. W 100 gramowym motku jest aż 830 metrów więc jest to dość cienki i bardzo wydajny kordonek. Muza 20 to bawełna merceryzowana o pięknym połysku i ładnym solidnym skręcie. Idealny na obrusy, serwety, firanki i inne ozdoby domu.

 • Muza 50 Ariadna

  Muza 50 polskiej firmy Ariadna to najcieńszy kordonek z dostępnych w moim sklepie. W 50 gramowym motku jest 550 metrów . 

 • Altin Basak Stokrotka

  Stokrotka to bawełniany kordonek tureckiej firmy Altin Basak. W 30 gramowym motku jest 200 metrów pięknej merceryzowanej bawełny. Zaletą Stokrotki są małe 30 gramowe motki i duży wybór kolorów. Kordonek Stokrotka jest idealny do dziergania serwetek, obrusów, zazdrostek i innych ozdób mieszkania. 

 • Altin Basak Stokrotka...

  Altin Basak Stokrotka Metallic to piękny kordonek z metalizującą nitką. W 30 gramowym motku jest 200 metrów. Skład: 94% bawełna i 6% metalizowana nitka. Kordonek Stokrotka Metallic jest miękki i przyjemny w szydełkowaniu. Kordonek ten jest idealny do szydełkowania serwetek, obrusów, zazdrostek i innych ozdób domu. 

 • Maxi Ombre Madame Tricote

  Maxi Ombre Madame Tricote to wysokiej jakości kordonek z różnymi przejściami kolorów. W 100 gramowym motku jest 565 metrów merceryzowanej bawełny. Kordonek Maxi Ombre to bardzo znany i lubiany kordonek z krótkimi przejściami kolorów. Maxi Ombre jest idealny na serwety, obrusy, zazdrostki i inne ozdoby domu.

 • Maxi Metallic Madame...

  Maxi Metallic Madame Tricote to znany i lubiany bawełniany kordonek w wersji z metalizującą nitką. W 100 gramowym motku jest 540 metrów. Maxi Metallic świetnie się nadaje do szydełkowania różnych ozdób, serwet, obrusów, zazdrostek a nawet ubrań na lato.

 • Yabali

  Poliestrowy kordonek Yabali to piękny błyszczący kordonek, który można wykorzystać do szydełkowych ozdób i dekoracji mieszkania oraz jako dodatek do innych włóczek. W 25 gramowym motku jest 120 metrów cieniutkiej niteczki oplecionej błyszczącym lurexem. Skład: 90%poliester i 10 % nitka metalizowana. 

 • Opus Galaxy

  Opus Galaxy to piękny, błyszczący kordonek z  dodatkiem maleńkich cekinów. W 25 gramowym motku jest 340 metrów poliestrowej cienkiej nici metalizowanej z wrobionymi cekinami. Kordonek ten świetnie się nadaje jako dodatek do innych kordonków czy włóczek. 

 • Opus Lapis

  Opus Lapis to poliestrowe nici zdobnicze z metalizującą nitką. W 50 gramowym motku jest 100 metrów. Skład: 95% poliester i 5% metalik. Świetnie się nadaje na różne szydełkowe dekoracje domu, biżuterię itd.

 • Opus Sirma

  Opus Sirma to wyjątkowe nici zdobnicze o bardzo mocnym połysku. W 25 gramowym motku są 243 metry. Skład: 100 % poliester. Kordonek dekoracyjny Sirma idealnie się nadaje do szydełkowania ozdób i przerabiania razem z innymi włóczkami.

 • Altin Basak Klasik 50...

  Altin Basak Klasik 50 to 100 % merceryzowana bawełna. W 100 gramowym motku jest 1015 metrów bardzo cieniutkiej niteczki. Kordonek ten polecam do techniki frywolitkowej,  do szydełkowania bardzo delikatnych koronek, kołnierzyków,  ozdób.  Klasik 50 jest mocno skręcony i pięknie błyszczący. Polecam również ten kordonek do tworzenia koralikowej biżuterii.

 • Altin Basak Klasik 50...

  Altin Basak Klasik 50 to wysokiej jakości merceryzowana bawełna w małych 20 gramowych moteczkach. W 20 gramach jest około 195 metrów. Jest to bardzo cieniutki kordonek idealny do techniki frywolitkowej,  haftowania, szydełkowania delikatnych, misternych ozdób koronkowych.

 • Kaplan kordonek...

  Kordonek Kaplan to poliestrowa dekoracyjna nić z "włoskiem". W 20 gramowym motku jest 80 metrów. Ten fantazyjnych kordonek jest cieniutki,  pięknie się błyszczy a wystające poliestrowe "włoski" sprawiają że wydaje się puszysty. Doskonale nadaje się na różne ozdoby i dekoracje. 

 • YarnArt Sparkle

  YarnArt Sparkle to ozdobna nić dekoracyjna o wyjątkowym połysku. W 25 gramowym motku jest 160 metrów. Skład: 60 % poliester metalizujący i 40% poliamid. Nić jest miękka i ma postać łańcuszka. Doskonale się nadaje do dziergania w połączeniu z innymi włóczkami jak również do samodzielnego szydełkowania ozdób.

 • Nici zdobnicze Opus Star

  Opus Star to błyszczące nici zdobnicze, które dodadzą charakteru wielu projektom. W 25 gramowym motku jest 160 metrów. Skład: 100 % poliester. Nici te składają się z wielu cienkich metalizujących niteczek splecionych niczym łańcuszek. Są miękkie i elastyczne, nie wywołują uczucia sztywności w robótce. Polecam je do ozdabiania szydełkowych serwet i dekoracji. 

 • Opus Rexor Bawełniany...

  Rexor bawełniany marki Opus Natura to przyjemny bawełniany kordonek opleciony błyszczącą metalizującą nicią. W 20 gramowym motku jest 195 metrów. Skład: 90% bawełna i 10 % nić metalizująca. Kordonek ten idealnie sie nadaje do szydełkowania i haftowania. 

 • Kordonek dekoracyjny...

  Altin Basak 50 w 20 gramowym motku to błyszczący dekoracyjny kordonek idealny do szydełkowania i haftowania. W 20 gramowym motku jest 196 metrów. Skład 90% bawełna i 10 % nić metalizująca.

 • Crochetta ELIAN

  Bawełniany koedonek Crochetta czeskiej marki Elian to świetna propozycja dla osób szydełkujących serwety, obrusy, zazdrostki i inne dekoracje szydełkowe. W 100 gramowym motku jest 565 metrów. Kordonek ten jest grubości 10 , polecany do szydełka 1,5 mm.