Promocje

Producenci

Informacja

Nowe produkty

Włóczki z jedwabiem

Włóczki jedwabne lub te które w składzie posiadają część włókna jedwabnego to uznawane są za włóczki luksusowe, wysokiej jakości. Włókno jedwabne charakteryzuje się pięknym połyskiem i wytrzymałością. 

Włóczki z jedwabiem  W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Phil Mohair Soie PHILDAR

  Phil Mohair Soie to wysokiej jakości cieniutka włóczka z dodatkiem jedwabiu. W 25 gramowym motku jest 195 metrów. Skład: 70 % moher i 30 % jedwab. Włóczka ta jest niezwykle miła, miękka i puszysta. Dodatek jedwabiu nadaje tej puszystej włóczce delikatnego satynowego połysku. Phil Mohair Soie świetnie się nadaje na zwiewne, piórkowe sweterki, kardigany, chusty i szale.

 • DROPS Kid Silk

  Kid Silk znanej i lubianej marki Drops to puszysta, mięciutka włóczka o składzie 75% moher i 25% jedwab. W 25 gramowym motku jest 210 metrów. Włóczkę Kid Silk polecam do zwiewnych sweterków typu "chmurka" lub jako dodatek do innych włóczek. Posiada dłuższy,  puszysty włosek i nadając dzianinom  miękkości. 

 • Essentials Super Kid...

  Essentials Super Kid Mohair Loves Silk Print luksusowej marki Rico Design to wyjątkowa włóczka o pięknych barwieniach. W 50 gramowym motku jest 375 metrów. Skład: 70% mohair i 30% jedwab. Włóczka ta doskonale się nadaje na delikatne jak chmurka sweteki, szale, kardigany i inne jesienno zimowe eleganckie projekty.

 • DROPS Brushed Alpaca Silk

  Brushed Alpaca Silk znanej i lubianej marki Drops to piękna, mięciutka włóczka o szlachetnym składzie. W 25 gramowym motku jest 140 metrów. Skład: 77% wełna alpaki i 23% jedwab morwowy. Brushed Alpaca Silk to niesamowicie miękka i miła w dotyku włóczka z długim puszystym włoskiem. Świetnie się nadaje na piórkowe sweterki, kardigany i chusty.

 • Essentials Super Kid...

  Essentials Super Kid Mohair Loves Silk to wysokiej jakości luksusowa włóczka wyprodukowana we Włoszech. Skład: 70% Moher i 30% jedwab. W 25 gramowym motku jest 200 metrów. Charakteryzuje się dłuższym puszystym, bardzo delikatnym włoskiem i satynowym połyskiem jedwabiu.