Promocje

Producenci

Informacja

Nowe produkty

Taki Pompon - skórzane akcesoria do torebek

"Taki Pompon" to polska marka produktów ze skóry naturalnej specjalizująca się w wysokiej jakości galanterii do torebek. Swoje produkty wykonują z juchtowej skóry bez chromowej wykorzystując naturalne procesy garbowania. Skóra naturalna pięknie się starzeje i jest niezwykle trwała. Jak każdy produkt należy ją odpowiednio konserwować używając odp...

"Taki Pompon" to polska marka produktów ze skóry naturalnej specjalizująca się w wysokiej jakości galanterii do torebek. Swoje produkty wykonują z juchtowej skóry bez chromowej wykorzystując naturalne procesy garbowania. Skóra naturalna pięknie się starzeje i jest niezwykle trwała. Jak każdy produkt należy ją odpowiednio konserwować używając odpowiednich środków do skóry naturalnej. 

Więcej

Taki Pompon - skórzane akcesoria do torebek W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Rączki i paski do torebek

  W tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości skórzane rączki do torebek i paski polskiej marki "Taki Pompon". 

 • Dna do torebek

  W tej kategorii znajdziesz dna do torebek z naturalnej skóry juchtowej polskiej marki "Taki Pompon". Dna posiadają różne kolory, kształty i wielkości. Każde z nich po brzegach posiada wytłoczone dziurki do szydełkowania.

 • Skórzane zamki do torebek

  W tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości zamki do torebek ze skóry naturalnej polskiej marki "Taki Pompon". Zamki posiadają różne kolory, wielkości i kształty. Poza tym zamki te po brzegach mają wybite specjalne dziurki do zaszydełkowania sznurkiem bawełnianym lub przędzą typu "T-shirt Yarn". 

 • Klapki do torebek

  W tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości klapki do torebek ze skóry naturalnej polskiej marki " Taki Pompon". Klapki posiadają dodatkowe okucia w odpowiednim kolorze, różne kształty, wielkości i kolory. Bez problemu można je przyszyć lub doszydełkować ponieważ posiadają wytłoczone dziurki do tego celu. 

 • Ściągacz do torebek...

  W tej kategorii znajdziesz skórzany ściągacz który możesz użyć do szydełkowej torebki i plecaka typu "worek". Ściągacze posiadają różne kolory i są wykonane z naturalnej skóry juchtowej polskiej marki "Taki Pompon".

 • Zapięcia do torebek

  W tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości zapięcia do szydełkowych torebek ze skóry naturalnej polskiej marki "Taki Pompon". Zapięcia są różnej wielkości, kształtów i kolorów tak aby dopasować idealne do własnej szydełkowej torebki. 

 • Wszywane uchwyty do...

  W tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości skórzane uchwyty do pasków polskiej marki "Taki Pompon". Każdy uchwyt posiada wybite dziurki, metalowe kółka i okucia w odpowiednio dopasowanych kolorach.

 • Baza boczna torebki

  W tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości skórzane bazy boczne torebek o różnych kolorach, wielkościach i kształtach. Bazy te posiadają po brzegach wybite dziurki do samodzielnego zaszydełkowania sznurkiem bawełnianym lub przędzą typu T-shirt Yarn. Każda baza posiada metalowe okucia w odpowiednim pasującym kolorze i kółko do którego można zaczepić pasek torebki. 

 • Bazy Boczne Shopperki...

  Wyjątkowy komplet do szydełkowania oryginalnych Shopperek. Polska marka "Taki Pompon" produkuje wysokiej jakości akcesoria do torebek z naturalnej skóry juchtowej. Różne modele baz bocznych do shopperek to komplety zawierające rączki, zapięcie i bazy boczne w różnych kształtach wykończone dziurkami do zaszydełkowania.